Головна  →  Про район  →  Довідник  →  Громадські організації

РАЙОННІ ГРОМАДСЬКІ ОРГАНІЗАЦІЇ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ

 

ГО «ЦЕНТР РЕАБІЛІТАЦІЇ» інвалідів спинальників "Відродження" АРС
04201, м.Київ, просп.Мінський 10-Б

Голова                                            

МАРУСЕВИЧ

Іван Миколайович

468-89-36

432-69-87

 ГО Спілка матерів розумово відсталих інвалідів "Сонячний промінь»
04209, м.Київ, вул.Озерна 26-А

Голова

СТЕШЕНКО

Євгенія Олександрівна

412-14-56

411-65-57

 Товариство сприяння обороні України
04214, м.Київ, вул.Героїв Дніпра 69

Голова

ШЕВЕЛЯ

Олег Віталійович

457-09-60

 Оболонське товариство Червоного Хреста
04209, м.Київ, вул.Озерна 18-А

Голова

КИРІЄНКО

Лариса Сергіївна

412-36-76

419-96-36

 Оболонське районне товариство
"Просвіта" 
ім. Т.Г.Шевченка
04205, м.Київ, просп.Оболонський 18-Б

Голова

НЕСТЕРЧУК

Микола Трохимович

279-54-68

 ГО «ФОНД ІНВАЛІДІВ ЧОРНОБИЛЯ

ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М.КИЄВА»

04212, м. Київ, вул.Малиновського, 3

Голова

СОЛОВЕЙ

Леонід Андрійович

489-94-52

 Футбольний клуб інвалідів-ампутантів «Саланг»

04210, м.Київ, просп.Героїв Сталінграду 13-А, кв.72

Голова

ПРОХОРЕНКО

Юрій Іванович

418-59-64

 Громадська фізкультурно-спортивна організація
футбольного клубу "Афган-Київ"
04205, м.Київ, просп. Оболонський 39-В

Голова

РЕДЧИЧ

Володимир Вікторович

410-96-44

464-49-16

 Творче об’єднання реабілітації дітей і молоді з фізичними обмеженнями «Студія Дімфо»

04209, м.Київ, просп.Оболонський 39-В

Голова

ТЕТЕРВАЧУК

Ганна Анатоліївна

413-68-61

 Громадська організація незрячих дітей

«Світ на дотик»

04114, м.Київ, вул.Дубровицька 7, кв.40

Голова

ШАЛАЄВА

Валентина Вікторівна

430-55-40

 Оболонська районна організація інвалідів "Ортос"

04209, м.Київ, вул.Озерна 26-А

Голова

ДЯЧЕНКО

Тамара Георгіївна

412-85-76

      430-56-69

 Громадська організація «Паралізована дитина»

04114, м.Київ, вул.Автозаводська 81, кв.33

Голова

НОВОСЬОЛОВА

Лариса Анатоліївна

462-22-49

 Організація дітей-інвалідів Чорнобиля

«Квіти полину»

04201, м.Київ, вул.Полярна 5-Б, ДНЗ №531

Голова

КЛОЧКО

Тетяна Анатоліївна

464-21-60

Комітет підтримки та розвитку освіти, науки Оболонського району м. Києва

04213, м.Київ, вул.Прирічна, 27-Б

Голова

ЗУБЧЕНКО

Тетяна Миколаївна

411-11-83

 Товариство тверезості та здоров’я

04211, м. Київ, вул.Л.Гавро 6

Голова

БУГАР

Василь Васильович

410-15-20

 Соціальний центр  „Перспектива-Оболонь”

04212, м.Київ, вул.Малиновського 6-Б

Голова

СЕМИКРАС

Олександр Васильович

410-58-90

410-35-52

 Благодійне товариство допомоги інвалідам та особам з інтелектуальною недостатністю "Джерела"

04209, м.Київ, вул.Богатирська 16-А

Голова

КРАВЧЕНКО

Раїса Іванівна

411-82-13

411-03-32

 Благодійна АСОЦІАЦІЯ ДІТЕЙ-ІНВАЛІДІВ “Дінцеп”

04214, м.Київ , вул.Північна 4-г

Голова

ШЕВЧЕНКО

Тетяна Вікторівна

412-34-69

414-04-24

 МІСЬКА ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ "ЖУРАВЛИК"
04214, м. Київ, вул.Героїв Дніпра 32-В

Голова

ФРОЛОВА

Ірина Леонідівна

413-55-13

 ОРГАНІЗАЦІЯ ВГО «Союз жінок україни

«за майбутнє дітей»

04073, м.Київ, просп.Московський, 19 кв.106

Голова

ОКУНЬ

Лідія Анатоліївна

417-15-23

 ГРОМАДСЬКА ОРГАНІЗАЦІЯ В'ЯЗНІВ, ЖЕРТ ФАШИЗМУ

04210, м. Київ, просп.Героїв Сталінграда 27-А

Голова

ГРИГОР’ЄВА

Валентина Миколаївна

418-14-45

 ТОВАРИСТВО РЕАБІЛІТАЦІЇ ДІТЕЙ – ІНВАЛІДІВ «ДИТИНСТВО»

04214, м.Київ, вул.Північна 4-Г

Голова

ГОРОБЕЙ

Тетяна Миколаївна

411-36-85

235-94-98

 «СПІЛКА ВЕТЕРАНІВ АФГАНІСТАНУ»

04209, м.Київ, вул.Героїв Дніпра 14-Г

Голова

МАРЧЕНКО

Вадим Михайлович

412-83-15

232-46-64

 ОРГАНІЗАЦІЯ УКРАЇНСЬКОГО ТОВАРИСТВА 

МИСЛИВЦІВ ТА РИБАЛОК

04114, м.Київ, вул.Макіївська 7

Голова

ЗУБЕНКО

Леонід Петрович

430-84-11

 ПЕРВИННА ОРГАНІЗАЦІЯ № 3

ТОВАРИСТВА СПІЛКИ УКРАЇНИ

04074, м.Київ, вул.Автозаводська 5-А

Голова

ДРАЧЕВСЬКА

Тетяна Євгенівна

430-16-39

 ГО «РУСЬКИЙ РУХ УКРАЇНИ»

04114, м.Київ, вул.Автозаводська 79, кв. 58

Голова

ЄРМЄЄВ

Микола Миколайович

468-93-60

 

РАДА ВЕТЕРАНІВ ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ

 

04212, м.Київ, вул.Малиновського 3 

 

Голова ради ветеранів

Нифонтов

Анатолій Володимирович

426-63-80

410-07-21

 

 

 ОРГАНІЗАЦІЯ ІНВАЛІДІВ ВІЙНИ,  ЗБРОЙНИХ СИЛ

ТА УЧАСНИКІВ БОЙОВИХ ДІЙ

ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ м.КИЄВА

04212, м.Київ, вул.Малиновського 3 

Голова комітету

ПОПОВКІН

Петро Олександрович

410-18-44

 ГО «ВОЇНІВ - ІНТЕРНАЦІОНАЛІСТІВ-КУБИНЦІВ»

04205, м.Київ, просп. Оболонський 21, кв. 116

Голова

НОЩЕНКО

Анатолій Андрійович

410-07-21

412-36-64

 КІНОЛОГІЧНА СПІЛКА «ДІНГО»

04214, м.Київ, вул.Героїв  Дніпра 61, кв. 129

Голова

ПЛІСКІН

Валерій Григорович

410-22-78

 ГО «ДІТИ ЧОРНОБИЛЯ»

ОБОЛОНСЬКОГО РАЙОНУ М. КИЄВА

04211, м. Київ, вул.Лайоша Гавро, 7-Г (ДНЗ № 605)

Голова

 

464-91-02

   ГО «В ДИТЯЧИХ ДОЛОНЯХ»

04213, м. Київ,просп. Героїв Сталінграда 48а, ДНЗ№ 665 

Голова

ПЕТРЕНКО

Юрій Васильович

239-22-43

239-22-44

 ОБОЛОНСЬКЕ ВІДДІЛЕННЯ АСОЦІАЦІЇ БАТЬКІВ ТА ДІТЕЙ ІНВАЛІДІВ З ПОРУШЕННЯМ СЛУХУ «КАБДІС»

04209, м. Київ, вул. Героїв Дніпра, 19, кв.273-274

Голова

ПУШКАРСЬКА

Єлизавета Миколаївна

412-18-59

 ОБОЛОНСЬКЕ РАЙОННЕ ВІДДІЛЕННЯ

ГО «ГРОМАДЯНСЬКИЙ КОРПУС»

04071 м.Київ, вул.Верхній Вал, 4-А

Голова

СЕГЕДА          

Станіслав Юрійович

425-32-99

Версiя для друку