Головна  →  Новини  →  14 листопада 2017

Віталія Кличка переобрали Головою Асоціації міст України

Мера Києва Віталія Кличка переобрали Головою Асоціації міст України. Рішення було ухвалене одноголосно під час загальних зборів АМУ, які відбуваються в столиці.

Віталій Кличко подякував за підтримку головам громад – членам АМУ. І зазначив, така довіра для нього – це і велика відповідальність.

«Ми бачимо, яке сьогодні в Україні несприйняття політиків. Протягом понад 20 років наші політики змагалися, хто краще зможе пообіцяти, цікавіше розказати, проспівати. І сьогодні образ політика – це людина, яка не відповідає за свої слова. У нас як мерів міст є місія: те, про що ми говоримо – ми робимо. І люди можуть побачити й оцінити результати нашої роботи у нових дорогах, нових дитсадках і школах, центрах надання послуг. Реформи втілюються не зверху, а починаються на місцях – там, де люди прагнуть змін і одразу їх відчувають. І кожен із вас, маючи ресурси і важелі, на своєму місці реалізовує очікування людей, – зазначив Віталій Кличко. – Ще раз хочу подякувати вам за довіру. Ваша підтримка – це велика відповідальність. Моє завдання – щоби АМУ була справді ефективним інструментом для кожного голови громади, щоби інтереси місцевих громад були завжди враховані».

kievcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!