Головна  →  Новини  →  22 січня 2015

Привітання голови району Олександра Цибульщака з Днем Соборності!

Привітання голови району Олександра Цибульщака з Днем Соборності!

Шановні оболонці!

 

В історії становлення незалежності та соборності України особливе місце займає дата 22 січня 1919 року. Саме в цей день, на площі перед Київською Софією відбулася подія, про яку мріяли покоління українських патріотів – на масовому вічі було урочисто проголошено злуку Української Народної Республіки та Західноукраїнської Народної Республіки. Вшановуючи цю знаменну дату, ми стверджуємо, що у нас єдина держава, ми – єдиний народ.

Сьогодні, у складний для нашої країни час, саме ми повинні зробити все, щоб наші діти та онуки жили у вільній, демократичній, правовій та заможній державі. Лише в єдності дій та соборності душ можемо досягти величної мети – побудови економічно й духовно багатої України, якою пишатимуться наші нащадки. Адже держава, як і родина, має бути дружною, сильною, здоровою та щасливою. Тому тільки взаємоповага, толерантність і порозуміння допоможуть зберегти мир та єдність нашого народу.

Тож у це величне свято я бажаю усім пам’ятати про уроки історії, котрі довелося пройти на шляху до незалежності України, та продовжувати втілювати започатковані реформи, виявляти мудрість та виваженість у прийнятті рішень, вірити у гідне майбутнє рідного краю.

Хай у Ваших родинах панує мир, злагода та добробут!

Слава Україні! Героям Слава!

 

З повагою

Голова Оболонської районної

в місті Києві державної адміністрації                                    Олександр Цибульщак

Перейти до спискуВерсiя для друку