Головна  →  Новини  →  2 червня 2015

На Оболоні відбувся перший офіційний чемпіонат України з дворового футболу

29-30 травня 2015 року відбувся перший офіційний чемпіонат України з дворового футболу. Участь у турнірі взяли команди з 13 областей України (Полтавської, Херсонської, Миколаївської, Одеської, Івано-Франківської, Рівненської, Львівської, Дніпропетровської, Київської, Житомирської, Донецької, Запорізької та міста Києва). Символічно, що перший чемпіонат пройшов в Оболонському районі, адже саме тут почався в 2010 році рух "Футбол у кожен двір". Цей турнір спільно організували Оболонська районна в місті Києві державна адміністрація, Федерація футболу України, Всеукраїнський центр «Спорт для всіх», а також федерація дворового футболу «Футбол у кожен двір». Але найголовніше, що свій внесок у цей турнір внесли не байдужі та активні шанувальники футболу, які кожен на своєму рівні долучились до проведення спортивного свята.

У цьому історичному чемпіонаті в категорії 13-14 років в безкомпромісній та дуже цікавій грі перемогла команда із м. Рівне, ІІ місце посіла команда з м. Івано-Франківськ, ІІІ місце – м. Львів. В категорії 15-16 років перемогла команда з м. Іллічівськ, ІІ місце – м. Бориспіль, ІІІ місце посіла команда Оболонського району міста Києва.

Вітаємо переможців чемпіонату та бажаємо нових спортивних звершень та досягнень!