Головна  →  Новини  →  4 березня 2016

Зі святом, чарівні жінки!

Зі святом, чарівні жінки!

Любі наші жінки!

Сьогодні я маю честь і виняткову нагоду від імені всіх чоловіків району привітати Вас з прийдешнім святом - 8 Березня та висловити наші найкращі почуття. Ви надихаєте чоловіків на написання музичних творів, створення мистецьких шедеврів, складання віршів та поем. Заради жінок чоловіки століттями йшли на захист рідної землі та домашнього вогнища.

У житті кожного чоловіка є жінки, до яких він через роки проносить світле почуття вдячності, любові та поваги – за бабусину ніжну колискову, безмежну материнську турботу та ласку, душевне тепло та відданість коханої, довірливу тендітність донечки.

Сучасні жінки беруть активну участь у соціальному, політичному та суспільному житті держави. Усюди, де потрібна тактовність та дипломатичність, уміння стрімко реагувати на зміни подій, не обійтися без жінки. Вам, дорогі наші, будь-яка справа по плечу.

З нагоди весняного свята я щиро вітаю Вас. Хочу побажати, щоб від безмежного щастя сяяли Ваші очі, щоб смуток ніколи не торкався Вашої душі, щоб рідні та дорогі Вам люди дарували свою увагу та любов. Нехай у Вашій домівці завжди панує мир і спокій, зігрітий любов’ю та повагою.

 

Зі святом, чарівні жінки,

голова Оболонської районної

в місті Києві державної адміністрації                                      Олександр Цибульщак

 

Перейти до спискуВерсiя для друку