Головна  →  Анонси  →  11 травня 2017

12 травня КМДА та «1+1» презентують новий туристичний путівник Kyiv City Guide

12 травня о 13:30 у приміщенні Музею історії Києва презентують туристичний путівник Kyiv City Guide. У мобільному додатку – дев’ять пішохідних маршрутів, які допоможуть максимально змістовно та цікаво пізнати сучасний Київ.

«Kyiv City Guide – це безкоштовний мобільний додаток для платформ AppStore та Google Play. Він представлений дев’ятьма екскурсіями з текстовим та аудіо-супроводом українською та англійською мовами. Це – оновлений сучасний додаток, який стане в пригоді гостям нашого міста, а також розкаже про багато цікавинок-родзинок столиці», – сказав заступник голови КМДА Олексій Резніков.

Kyiv City Guide створено для зручних, цікавих і пізнавальних прогулянок містом. Автори проекту впевнені, що українцям, у тому числі киянам, він сподобається не менше, ніж іноземним гостям.

Учасники прес-конференції:

  • заступник голови КМДА Олексій Резніков;
  • начальник управління туризму КМДА Антон Тараненко;
  • засновник екскурсійного бюро «Цікавий Київ» Арсеній Фінберг;
  • ведуча проекту «Сніданок Вихідний» на каналі «1+1» Валентина Хамайко;
  • представник компанії-розробника «Bazu Company» Сергій Юрченко.

Місце проведення: вул. Б. Хмельницького, 7, Музей історії Києва

Акредитація представників ЗМІ за тел.: 202-74-61, 202-74-26, 202-74-48

Довідково.

Створення проекту Kyiv City Guide ініційовано Управлінням туризму КМДА – у складанні маршрутів мерії допомагав туристичний ресурс «Цікавий Київ» на чолі з Арсенієм Фінбергом, який уже чимало років проводить пізнавальні тематичні екскурсії містом, а також бере участь у гучних і важливих соціальних міських ініціативах.

Пізніше до проекту долучився і канал «1+1», завдяки якому Kyiv City Guide доповнився декількома власними екскурсіями, а озвучили маршрути ведучі каналу Марина Леончук («Сніданок з 1+1») та Валентина Хамайко («Сніданок Вихідний»).

Технічним супроводом проекту займалася компанія «Bazu Company», яка відповідала за дизайн додатку та його наповнення контентом, за його реєстрацію на AppStore та Google Play та подальше просування продукту.

kievcity.gov.ua

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!