Головна  →  Оголошення  →  21 червня 2017

Повідомлення ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській РДА

 Шановні кандидати  до складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації!

 

Нагадуємо, що установчі збори з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації відбудуться 26 червня 2017 року.

Місце проведення установчих зборів: Оболонська  районна в місті Києві державна адміністрація  (вул. Маршала Тимошенка, 16,) 2-й поверх, актова зала.

Початок реєстрації о 14.00,  початок зборів о 15.00.

Склад  громадської  ради  формується  на установчих зборах шляхом  рейтингового голосування за осіб, які допущені до участі в установчих зборах, зареєструвалися, особисто присутні на установчих   зборах   та   делеговані кандидатами  від  інститутів громадянського суспільства.  

Кандидати  до складу громадської ради, які братимуть участь  в  установчих  зборах, при собі повинні мати документ, що посвідчує особу (паспорт).

 

  Список кандидатів ІГС, які братимуть участь в установчих зборах з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в місті Києві державній адміністрації

 

1

ГО "Всеукраїнський центр протидії корупції та сприяння правоохоронним органам "Антикорупційна ініціатива"

Туренко Андрій Володимирович

2

ГО "Об'єднання споживачів "Добробут"

Горобець Ростислав Станіславович

3

ГО "Київська федерація водно-моторного спорту"

Мурза Олександр Олегович

4

Асоціація "Підприємств організуючих харчування у навчальних закладах"

Шестакова Катерина Юріївна

5

ГО "Центр реабілітації  інвалідів-спинальників "Відродження-АРС"

Марусевич Іван Миколайович

6

ГО "Київська міська федерація з веслування на човнах дракон ДРАКОНБОТ-2006"

Юзвак Олена Войцехівна

7

ГО "Спілка ветеранів Афганістану Оболонського району м.Києва"

Марченко Вадим Михайлович

8

ГО "Незалежне покоління"

Біляєв Микита Олександрович

9

ГО "Зелена Оболонь"

Чепурко Олександр Степанович

10

ГО "Федерація вільної боротьби м.Києва"

Ялижко Станіслав Станіславович

11

ГО "Допомога-підтримка-захист"

Федяй Олександр Сергійович

12

ГО" Правозахист Оболоні"

Алексеєнко Наталія Іванівна

13

ГО "Соціальний центр мікрорайону "Перспектива Оболонь"

Семикрас Олександр Васильович

14

Громадська Спілка "Київська Асоціація Скрапленого газу"

Глущенко Максим Михайлович

15

ГО "Україна. Воля. Життя"

Карнелюк Андрій Васильович

16

ГО "Щит громади"

Віровцев Володимир Юрійович

17

ГО "ЕкоГромада"

Рак Валентин Борисович

18

ГО"Консультативно-ресурсний центр "Житло"

Вітушинський Олексій Юрійович

19

БФ "Благодійне життя"

Добровіцький Сергій Володимирович

20

Молодіжна ГО "Об'єднання "Молодий правозахисник"

Добровіцька Катерина Анатоліївна

21

ГО "Воїн АТО"

Талатай Олександр Володимирович

22

ГО "Всеукраїнська громадянська платформа "Нова країна"

Заможський Андрій Борисович

23

Благодійний фонд ветеранів війни "Продовжувачі"

Кобець Каріна Вадимівна

24

ГО "СТРУМ. Самоврядування територій - розвиток українських можливостей"

Сегеда Станіслав Юрійович

25

ГО "Соціальний центр мікрорайону "Печерська перспектива"

Слесаренко Євген Ігорович

26

ГО "Спілка учасників АТО Оболонського району м. Києва"

Баранов Віталій Анатолійович

27

БO "Добрий ангел миру"

Сировацький Валерій Іванович

28

Всеукраїнська профспілка сфери бухгалтерського обліку та аудиту

Галонза Тетяна Вікторівна

29

Всеукраїнська незалежна профспілка "Трудящі"

Тодоров Дмитро Володимирович

30

Всеукраїнська профспілка працівників сфери комп'ютерних та інформаційних технологій

Клюєв Євген Євгенович

31

Всеукраїнська профспілка працівників сфери права

Журбенко Артур Володимирович

32

Всеукраїнська незалежна профспілка працівників соціальних устаноа громадських об'єднань

Колосовський Нікіта Олександрович

33

ГО "Координаційний Центр Свободи Слова"

Ходос Дмитро Сергійович

34

ГО "Громадська варта Оболоні"

Стаценко Дмитро Юрійович

35

ГО "Юнацький корпус "Джура"

Третьяк Ігор Ігоревич

36

ГО "Товариство сприяння Збройним Силам Укріїни та військово-морському флоту "Цивільний корпус "Азов"

Проценко Валерій Миколайович

37

БО "Всеукраїнський благодійний фонд "Патріот"

Чесак Віктор Сергійович

38

ГО"Центр патріотичного виховання молоді"Патріот України"

Шейда Михайло Леонідович

39

ГО "Молодіжний футбольний клуб "Атекс"

Гресь Алла Василівна

40

ГО "Всеукраїнська організація підтримки ЖБК та ОСББ"

Кухарська Юлія Володимирівна

41

ГО "Реабілітаційний центр народних ремесел для дітей "Мазана Хата""

Гаврилюк Андрій Васильович

42

ГО"Дитячий військово - патріотичний табір"Азовець""

Антипов Андрій Олександрович

43

ГО "Громадянський правозахист"

Литвиненко Вадим Васильович

44

БФ"Народні скарби"

Ушкалов Сергій Вячеславович

45

ГО "СТРІТ"

Кривонос Ігор Миколайович

46

ГО "Українська федерація натурального пауерліфтингу"

Вовк Андрій Борисович

47

БО "Благодійний фонд "Україна космічна"

Шпак Микола Миколайович

48

Професійна спілка військовослужбовців-ветеранів ,учасників бойових дій, учасників АТО та поліцейських

Лихітченко Костянтин Петрович

49

БО "Благодійний фонд "Світоч роду"

Штембуляк Дмитро Анатолійович

50

ГО "Патріотичний альянс"

Прохорова Юлія Михайлівна

51

ГО "Правий сектор Оболонь"

Павленко Ігор Володимирович

52

Громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону в Оболонському районі м.Києва

Єрмілов Вадим Юрійович

53

БО "Благодійний фонд "Скарбниця України"

Кудря Євгеній Сергійович

54

ГО "Демократичний контроль"

Мотін Федір Олександрович

55

Громадська спілка "Всеукраїнський Громадський Рух "Лівий Берег"

Куценко Роман Олександрович

56

БО "Благодійний фонд "Фонд допомоги дитячим будинкам"

Островська Карина Вадимівна

57

БО "Благодійний фонд "Лівий Берег"

Король Андрій Андрійович

58

Громадське формування "Варта 1"

Лещенко Сергій Валерійович

59

Громадське формування з охорони громадського порядку "Лівий Берег"

Тупозлієв Владілен Іванович

60

ГО "Водно-моторний спортивно-фізкультурний клуб "Видубицький"

Фортунатов Дмитро Петрович

61

ГО "Наша Оболонь"

Михайловський Сергій Сергійович

62

Громадська спілка "Нова генерація плюс"

Немикіна Олена Іванівна

63

ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО Оболонського району"

Кияниця Руслан Володимирович

64

ГО "Молодіжна федерація дворового футболу за місцем проживання "Футбол у кожен двір"

Онищенко Ольга Володимирівна

65

ГО "Це - наше місто"

Гриценко Світлана Володимирівна

66

Громадська спілка "Федерація дворового футболу України"

Онищенко Олександр Валентинович

67

ГО "Новий Вихід"

Оліфер Артем Віталійович

68

ГО "Патріотичний Рух України"

Близнюк Віталій Іванович

69

ГО "Спілка морських піхотинців України"

Житченко Сергій Олександрович

70

Київське міське громадське формування з охорони громадського порядку і державного кордону

Парфьонов Михайло Борисович

71

ГО "Мудрість нації"

Туманова Людмила Миколаївна

72

ГО "Перспектива сучасної молоді"

Мегаєв Олег Леонідович

73

ГО "Всеукраїнська армія порятунку "Рятівники дітей України"

Гавриш Андрій Олексійович

74

ГО "Зелений театр"

Дорошенко Дмитро Васильович

75

ГО "Майбутнє здорової нації"

Опара Яна Вікторівна

76

Організація інвалідів війни,  Збройних Сил та учасників бойових дій Оболонського району м.Києва

Поповкін Петро Олександрович

77

ГО "Дитячо-юнацька футбольна академія "Атекс"

Буяло Владислав Анатолійович

78

ГО "Спілка захисту прав учасників АТО"

Юрченко Олексій Васильович

79

ГО "Футбольна асоціація жінок міста Киева"

Гончарук Василій Віталійович

80

ГО "Київська міська спілка ветеранів АТО "Перун"

Кибич Ірина Борисівна

81

ГО "Громада Дарницького району м.Києва"

Савчук Сергій Вікторович

82

БО "Благодійний фонд "Безпечна Дарниця""

Плахтій Юлія Іванівна

83

ГО "Закон. Честь. Порядок"

Макогін Валентина Олегівна

84

ГО "Крок до кращого"

Долбіна Тетяна Анатоліївна

85

БО "Благодійний фонд "Каруна Україна"

Клішина Юлія Олексіївна

86

Спілка молодіжних та дитячих громадських організацій м.Києва "Київський міський комітет молодіжних та дитячих організацій"

Покотило Людмила Василівна

87

ГО"фонд демократичних інновацій"

Тимофеев Сергій Петрович

88

ГО "Київський міський комітет молодіжних організацій"

Гончарук Вікторія Анатоліївна

89

ГО "Громадський рух підтримки реформ"

Шарофост Андрій Васильович

90

ГО "Біла Церква - мій дім"

Савичев Аpтем Леонідович

91

Газета "Дарниця.Орг"

Нечай Максим Юрійович

92

ГО "Київська федерація страйкболу"

Лисенко Олександр Петрович

93

БО "Благодійний фонд "Підтримка і турбота"

Бугера Вадим Миколайович

94

ГО "Духовно-просвітницький центр допомоги учасникам АТО та вимушеним переселенцям з зони АТО на честь святої мучениці Татіани"

Курочка Оксана Володимирівна

95

Міжнародна ГО "Союз "Кордон"

Затулій Віктор Володимирович

96

ГО "Спілка ветеранів фізичної культури і спорту"

Мельник Віталій Васильович

97

ГО "Організація ветеранів Оболонського району міста Києва"

Ніфонтов Анатолій Володимирович

98

 ГО "Рух новітніх сил"

Коноплястий Гнат Юрійович

99

БФ "Зорепад надій"

Сергіїва Олена Миколаївна

100

Всеукраїнська спілка громадських організацій "Україна-країна героїв"

Кошарний Костянтин Миколайович

101

ГО "Моральний кодекс"

Коваль Андрій Андрійович

102

Всеукраїнський благодійний фонд "Прогресивного спорту в підтримку здорового способу життя"

Кічук Дмитро Богданович

103

ГО "Центр розвитку та підтримки молодих підприємців "Майбутнє України"

Дехнич Руслан Юрійович

104

ГО "Шлях до перемоги"

Гайдай Валерій Анатолійович

105

БО   "Благодійний фонд соціальної допомоги"Єлісєй"

Самітов Ігор Маратович

106

Об'єднання громадян багатодітних сімей Деснянського ройону м.Києва "Велика родина"

Хіль Роман Вікторович

107

ГО "Деснянська січ"

Войновський Валерій Олександрович

108

БО "Міжнародний благодійний фонд допомоги інвалідам і ліквідаторам аварії на ЧАЕС, інших атомних станційта особам, які постраждали від екологічних та техногеннмх катастроф "Захист Славутича"

Бешимов Бахтияр Хамракульєвич

109

БО "Фонд Героїв Радянського Союзу"

Карпов Леонід Анатолійович

110

ГО "Федерація пол денсу України"

Самолюк Тамара Миколаївна

111

БО"Шлях до майбутнього"

Довганяк Марія Федорівна

112

Дитяча ГО "Планета дитини"

Матвієнко Людмила Василівна

113

ГО "Адрем Ю ЕЙ"

Кузьміна Інна Валентинівна

114

БО "Міжнародний благодійний фонд "Екологія"

Садовниченко Микола Анатолійович

 В зв'язку з відсутністю інформації про діяльність ІГС, рішенням ініціативної групи з підготовки та проведення установчих зборів з обрання нового складу Громадської ради при Оболонській районній в м.Києві державній адміністрації відмовлено представнику громадської організації "Водний рух Київщини" Петелецькому М.М. щодо участі в установчих зборах.

Перейти до спискуВерсiя для друку