Головна  →  Новини  →  25 вересня 2017

У спецшколі-інтернаті № 25 був проведений "Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності"

Тиждень знань з основ безпеки життєдіяльності був насичений цілим рядом заходів, на яких були застосовані різні форми роботи з дітьми, зокрема, проведено відкриті уроки з питань пожежної безпеки.

Цікавими для учнів стали нові знання про охорону праці, безпеку життєдіяльності та захоплюючі конкурси, вікторини знавців правил пожежної безпеки, безпечної поведінки вдома, правил безпечної поведінки на річці, у лісі, метро, громадському транспорті, під час грози, під час сильного вітру, шквалу тощо. Практичні заняття з евакуації на випадок виникнення надзвичайних ситуацій природного та техногенного характеру (пожеж, руйнування будівель, ускладнення погодних умов) та опрацьовання схеми оповіщення учасників навчально-виховного процесу активізували інтерес учнів до безпечного поводження на території школи.

Протягом «Тижня знань з основ безпеки життєдіяльності» проведено низку тематичних заходів, зокрема: «Домашні помічники. Про небезпеку неправильного користування електроприладами», «Без мами вдома сам. Безпека у побуті», «Щоб вогонь не завдав біди, будь обережним з ним завжди!», «Безпечні та небезпечні вулиці і дороги».

Кожна дитина почуває себе у безпеці тоді, коли знає, як правильно діяти у певній ситуації. Сьогодні, навчаючи дітей правилам безпеки життєдіяльності, ми закладаємо надійний фундамент знань на майбутнє.


За інформацією управління освіти

20170920 08550320170920 10442320170920 12332420170920 135817

Перейти до спискуВерсiя для друку

 

Я Ð?Ð?Ю Ð?РÐ?Ð?Ð?!